Programy pro školy

 

Všechny programy jsou určeny pro jednu třídu, tedy cca 30 dětí. Délka programu, cena i věkové kategorie jsou vždy uvedeny u konkrétního programu. Pedagogický dozor (max.1/10 dětí) má vstup zdarma. Poplatek uhradíte na místě před zahájením programu. V případě, že se třída na objednaný program nedostaví, účtujeme storno poplatek ve výši 500 Kč. Program je možné zrušit nejpozději  v den konání programu do 7.30. Terénní výukové programy probíhají na jaře od dubna do června a na podzim od září do října v pracovních dnech. Program probíhá při příznivém počasí celý venku, proto je nutné mít vhodné oblečení a obutí. Interiérové programy můžete objednávat celoročně, tedy i v zimním období, kdy je zahrada bězným návštěvníkům uzavřena. Probíhají v učebně Návštěvnického centra.


Za žáky nese odpovědnost doprovázející pedagog. Je nutné zajistit dostatečný počet pedagogů. Lektor nese odpovědnost výhradně za kvalitu a věcnou stránku programu.


EVP není možné krátit, mají svou logickou strukturu. Vyčleňte si tedy na program dostatečné množství času. Délka jednotlivých EVP je zmíněna v rámci anotace.


Pro střední odborné a vysoké školy nabízíme možnost exkurze na míru, která vhodně doplní výuku dle požadavků pedagogů. Exkurze je nutné domluvit předem individuálně.

Další informace o vzdělávacích akcích:


Dendrologická zahrada

Eva Kopecká

tel.: 732 651 612

programykopecka(zavináč)gmail.com

 

závazná objednávka výukového programu