Otevírací doba dnes: 09:00–18:00

Letní příměstský
tábor červenec 2022

Letos opět chystáme pro vaše děti příměstský tábor plný her, tvořivých dílen, pokusů, zkoumání a dobrodružství v areálu Dendrologické zahrady. Každý den bude věnován jinému tématu.

Program

Co budeme dělat? Hlavní náplní programu bude objevování zákoutí zahrady. Od lovení potápníků v mokřadu, přes poznávání bylinek a koření, stromů z celého světa, až po (etické) experimenty s mravenci. Také pro děti máme připraveno mnoho biologických (týmových) her, u kterých si vyzkouší práci terénního biologa. Mimo trávení času venku se mohou těšit na dílničky (vyrobí si např. vlastní fotoalbum s fotkami z tábora) a přírodovědné minipřednášky.

Co je naším cílem? Chceme, aby pro děti s námi strávený čas byl co nejzajímavější, aby jim každé nahlédnutí do biologických procesů přineslo radost z poznání a nadšení. Pokud nějaká aktivita děti nezaujme, vymyslíme společně alternativní program. Určitě nebudeme děti nutit do dělání něčeho, co nebudou chtít. Zahrada je plná zajímavých a krásných míst, takže pro každého se najde něco super zajímavého!

Kdo pro Vás tábor připravuje

Tábor organizují Richard Veselý (student University of Cambridge), Anna Krygiel (studentka PřF a PedF, Univerzita Karlova) a Célie Korittová (učitelka biologie). Anna s Célii milují přírodu a všechny její krásy. Dlouhodobě se zabývají tvorbou a organizací biologických vzdělávacích programů a táborů (Fluorescenční noc, tábory Přírodovědecké fakulty UK, Věda nás baví a další). Ríša je nadšený chemik, který rád přednáší na všelijaká přírodovědná témata. Všichni se moc těší na společné objevování krás zahrady.

Základní informace

Turnusy:

11. – 15. 7. 2022

18. – 22. 7. 2022

Začátek dne:

8:00

Konec dne:

17:00

Sraz a vyzvednutí dětí:

Návštěvnické centrum Dendrologické zahrady

Stáří dítěte:

ukončená 1. třída – 5. třída

Cena zahrnuje:

odborný dozor, stravu (2 x svačina a 1x oběd), celodenní pitný režim, program a odměny

Cena za 1 turnus:

5 290 Kč / 5 dní

Tábor můžete zaplatit poté, co vám potvrdíme volné místo.

Váš zaměstnavatel Vám může přispět na účastnický poplatek. Na tuto možnost se prosím u něj informujte. Potvrzení o přihlášení Vašeho dítěte na tábor Vám rádi vydáme. Fakturu pro Vašeho zaměstnavatele vystavíme na základě jeho písemné objednávky s uvedením jeho adresy a IČO, jména dítěte, popř. bankovního spojení.

Přihlašování a kontakt

Přihlásíte se vyplněním formuláře, který naleznetena odkazu níže:

https://cambridge.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_8kNp8jzb1cy4CpM

V případě jakýchkoliv otázek se neváhejte obrátit na Richarda Veselého na tel.č. 606 160 151 nebo email risa.ves@gmail.com

Dětský tábor
Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti.