Otevírací doba dnes: 09:00–18:00

Svatby

Toužíte prožít svůj velký den v dechberoucí přírodě a přitom být stále v Praze? Pak jste na správném místě. Své sliby si smíte povědět na mole u třpytící se hladiny rybníka, u klenuté lávky za šuměni potůčku, pod mávajícími větvemi stromu, na voňavé louce pod širým nebem a nebo kdekoliv jinde, kde vás to očaruje.

Organizace svatby

Aby byl váš svatební den co možná nejkouzelnější a bez jakýchkoliv starosti, svatební obřad v naši Dendrologické zahradě nabízí kompletní organizaci svatebního dne, zahrnující:

  • přítomnost koordinátora
  • vybaveni svatebním nábytkem a dekoracemi (slavobrána, lavice, stolek, drobné dekorace) je vždy přesně na míru 
  • hudební doprovod včetně aparatury a její obsluhy
  • parkoviště u služebního vchodu
  • přípitek dle vlastního výběru
  • kompletní organizace před obřadem, během obřadu i po něm

 

Jak probíhá svatební den?

Svatební den u nás probíhá tak jednoduše, jak jen je to možné. Po přijezdu do zahrady si vás koordinátor převezme, dopraví na místo obřadu. Za příjemné hudby se dokončí přípravy pro obřad (zápis do matriční knihy, nachystání prstýnků) a započne samotný obřad. Každý je jiný, každý je na míru a každý je vzácný.

Pokud by z nebe padalo až nepřiměřené množství štěstí, lze obřad uspořádat v místních altáncích. Avšak častěji si snoubenci řeknou své ano v přírodě například pod transparentními deštníky, neb i to má své ojedinělé kouzlo! 

Termíny

Termíny pro svatební obřady jsou vždy dle časové dostupnosti sňatkové matriky v Průhonicích, tento rok lze pořádat obřady od dubna do listopadu 2021.

Kontakt, rezervace

Veškeré informace, samotná rezervace či domluvení schůzky

Michaela Burdychová
776 888 496
michaela.burdychova@gmail.com

 

Lze zařídit téměř cokoliv, vždy záleží na domluvě a na tom, po čem vaše srdce touží.