Dnes máme zavřeno, ale navštívit nás můžete již zítra od 09:00

Pro školy

Pro žáky a studenty od mateřských po střední školy nabízíme. řadu výukových programů. Prozkoumejte základní informace nebo se podívejte na naší nabídku.

Základní informace

Kdy:

terénní program – v pracovní dny -> duben-červen a září-říjen

interiérové programy – celoročně

Kapacita:

1 třída (cca 30 dětí)

Věková kategorie:

dle programu, od 6 do 20 let

Délka:

dle programu, průměrně cca 3 hodiny

Cena:

dle programu, průměrně cca 100,- Kč / žák

Všechny programy jsou určeny pro jednu třídu, tedy cca 30 dětí. Délka programu, cena i věkové kategorie jsou vždy uvedeny u konkrétního programu. Pedagogický dozor (max.1/10 dětí) má vstup zdarma.

Poplatek uhradíte na místě před zahájením programu. V případě, že se třída na objednaný program nedostaví, účtujeme storno poplatek ve výši 500 Kč. Program je možné zrušit nejpozději  v den konání programu do 7.30. Terénní výukové programy probíhají na jaře od dubna do června a na podzim od září do října v pracovních dnech.

Program probíhá při příznivém počasí celý venku, proto je nutné mít vhodné oblečení a obutí. Interiérové programy můžete objednávat celoročně, tedy i v zimním období, kdy je zahrada bězným návštěvníkům uzavřena. Probíhají v učebně Návštěvnického centra.

 

Za žáky nese odpovědnost doprovázející pedagog. Je nutné zajistit dostatečný počet pedagogů. Lektor nese odpovědnost výhradně za kvalitu a věcnou stránku programu.

Kategorie programů

Mateřské školy

I. stupeň ZŠ

II. stupeň ZŠ

Střední školy

Exkurze na míru

Pro střední odborné a vysoké školy nabízíme možnost exkurze na míru, která vhodně doplní výuku dle požadavků pedagogů. Exkurze je nutné domluvit předem individuálně.

Ochranná opatření

V rámci ochrany žáků, pedagogů i lektorů jsme se rozhodli předkládat před každým začátkem výukového programu čestné prohlášení o bezinfekčnosti se zaznamenanou aktuální teplotou, a to za každého lektora. Dbáme i na zvýšená hygienická opatření, všechny povrchy a pomůcky důkladně dezinfikujeme. Pokud nebude nařízeno jinak, výukové programy proběhnou podle standardního formátu.

EVP není možné krátit, mají svou logickou strukturu. Vyčleňte si tedy na program dostatečné množství času. Délka jednotlivých EVP je zmíněna v rámci anotace.

Kontaktní osoba

Eva Kopecká

tel.: 732 651 612

programykopecka@gmail.com

Objednávka programu

Máte zájem o některý z našich programů. Stáhněte si kliknutím na tlačítko níže závaznou objednávku ve formátu pro Word a zašlete ji zpět na emailovou adresu programykopecka@gmail.com