Dnes máme zavřeno

Pro školy

Pro žáky a studenty od mateřských po střední školy nabízíme. řadu výukových programů. Prozkoumejte základní informace nebo se podívejte na naší nabídku.

Základní informace

Kdy:

terénní program – v pracovní dny -> duben-červen a září-říjen

interiérové programy – celoročně

Kapacita:

1 třída (cca 30 dětí)

Věková kategorie:

dle programu, od 6 do 20 let

Délka:

dle programu, průměrně cca 3 hodiny

Cena:

dle programu, průměrně cca 100,- Kč / žák

Všechny programy jsou určeny pro jednu třídu, tedy cca 30 dětí. Délka programu, cena i věkové kategorie jsou vždy uvedeny u konkrétního programu. Pedagogický dozor (max.1/10 dětí) má vstup zdarma.

Poplatek uhradíte na místě před zahájením programu. V případě, že se třída na objednaný program nedostaví, účtujeme storno poplatek ve výši 500 Kč. Program je možné zrušit nejpozději  v den konání programu do 7.30. Terénní výukové programy probíhají na jaře od dubna do června a na podzim od září do října v pracovních dnech.

Program probíhá při příznivém počasí celý venku, proto je nutné mít vhodné oblečení a obutí. Interiérové programy můžete objednávat celoročně, tedy i v zimním období, kdy je zahrada bězným návštěvníkům uzavřena. Probíhají v učebně Návštěvnického centra.

 

Za žáky nese odpovědnost doprovázející pedagog. Je nutné zajistit dostatečný počet pedagogů. Lektor nese odpovědnost výhradně za kvalitu a věcnou stránku programu.

Kategorie programů

Mateřské školy

I. stupeň ZŠ

II. stupeň ZŠ

Střední školy

Exkurze na míru

Pro střední odborné a vysoké školy nabízíme možnost exkurze na míru, která vhodně doplní výuku dle požadavků pedagogů. Exkurze je nutné domluvit předem individuálně.

Kontaktní osoba

Eva Kopecká

tel.: 732 651 612

programykopecka@gmail.com

Objednávka programu

Máte zájem o některý z našich programů. Stáhněte si kliknutím na tlačítko níže závaznou objednávku ve formátu pro Word a zašlete ji zpět na emailovou adresu programykopecka@gmail.com